Služby

Autorizovaný prodej nových vozů

Autorizovaný prodej nových vozů

Máme zkušenosti s prodejem nových vozů značky HYUNDAI, která patří v České republice mezi nejprodávanější značku osobních vozů. Díky naší silné pozici ve Zlínském kraji a na Vysočině vytváříme širokou nabídku skladových nebo předváděcích vozů za velmi atraktivní a dostupné ceny. Spolu s nimi nabízíme pomoc při financování vozu nebo jeho pojištění a mnoho dalších.

Vybrat nový Hyundai
Autorizované servisní služby

Autorizované servisní služby

Náš odborně proškolený servisní tým je tady pro Vás, a především pro Váš HYUNDAI. Vždy se profesionálně, odborně a s maximální péčí postaráme o Vaši mobilitu. Specializujeme se také na opravy havarovaných vozů, a to včetně vyřízení pojistné události. U nás můžete také využít služeb pneuservisu, lakovny, klempírny nebo komplexní mycí služby.

Zjistit více
Pojištění

Pojištění

Pomůžeme Vám při zajištění ochrany rizik spojených s provozem Vašeho vozu. Přímo u nás si můžete sjednat nejen povinné ručení, které je ze zákona povinen uzavřít každý majitel vozu, ale i havarijní pojištění nebo další doplňková pojištění. Myslete na rizika včas a poraďte se o vhodném pojištění s našimi prodejci.

Financování

Financování

Nabízíme Vám pomoc při financování Vašeho nového, předváděcího nebo i ojetého vozu přímo na míru. Pokud nemáte dostatek finančních prostředků, zprostředkujeme pro Vás jeden ze způsobů financování: spotřebitelský úvěr, finanční leasing nebo operativní leasing. Výběr je pouze na Vás, ale rádi Vám s ním pomůžeme. Výhodné financování nabízíme všem bez ohledu na to, zda jste soukromá osoba nebo podnikající fyzická osoba (OSVČ, podnikatel) či právnická osoba (firma).

 

Odtah vozů

Odtah vozů

Víte, co dělat v případě nehody se svým vozem HYUNDAI? Volejte náš servisní tým ať už ve Starém Městě nebo Jihlavě a my Vám pošleme odtahovou službu. Zajistíme nejen odtah Vašeho poškozeného vozu, ale zařídíme i vše potřebné s pojišťovnou (likvidaci pojistné události, ohledání škody, komplexní agendu) a Váš vůz opravíme v našem autorizovaném servisu v odpovídajících časových možnostech.

Půjčovna vozů

Půjčovna vozů

Máte vůz dlouhodobě v servisu? Čekáte na dodání nového auta? Chystáte se na dovolenou nebo na akci a potřebujete velké auto? Využijte našich služeb a my Vám pomůžeme. Jsme součástí silné skupiny AUTO UH a zajistíme Vám vůz dle Vaší preference. Obraťte se na naše pracovníky na pobočkách v Jihlavě nebo Starém Městě a ti se postarají o vše potřebné.

Příslušenství

Příslušenství

Nabízíme Vám celou řadu věcí a příslušenství, díky kterým upevníte svůj vztah ke značce HYUNDAI. Ať už hledáte netradiční lifestylové oblečení, přívěšky, hrníčky nebo potřebujete originální náhradní díly. Všechny věci se značkou HYUNDAI jsou pro Vás zárukou originality, kvality a spolehlivosti. Na našich pobočkách si můžete udělat radost ihned, neboť máme celou řadu věcí skladem a ihned k odběru.

Vybrat